Skip to content
023/ 3841-023 mzsecanj@gmail.comPon - Pet 07:00 - 15:00
Mesna Zajednica
  • O NAMA
    • GEOGRAFSKI POLOŽAJ
    • ISTORIJAT
    • STANOVNIŠTVO
  • DELATNOST
    • NEPRIVREDA
    • PRIVREDA
    • NEPRIVREDA
      • NEPRIVREDA
    • KULTURA
  • RAZVOJNI PLANOVI
    • RAZVOJNI PLANOVI
    • ČLANOVI SAVETA MZ SEČANJ
    • STATUT MZ SEČANJ
  • JAVNE NABAVKE
  • ZAVIČAJNI KLUB
    • JUBILEJ 25 GODINA OD OSNIVANJA
    • AKTUELNOSTI
    • ORGANI UDRUŽENJA
    • STATUT UDRUŽENJA „ZAVIČAJNI KLUB SEČANJACA“ – SEČANJ I OSTALA DOKUMENTA
    • GALERIJA FOTOGRAFIJA
    • PRISTUPNICA
    • OSNOVNI PODACI I KONTAKT OSOBE
    • OSNIVAČI „ZAVIČAJNI KLUB SEČANJACA“ SEČANJ
    • CILJEVI I ZADACI UDRUŽENJA
  • KONTAKT
  • Toggle website search
Meni Zatvori
  • O NAMA
    • GEOGRAFSKI POLOŽAJ
    • ISTORIJAT
    • STANOVNIŠTVO
  • DELATNOST
    • NEPRIVREDA
    • PRIVREDA
    • NEPRIVREDA
      • NEPRIVREDA
    • KULTURA
  • RAZVOJNI PLANOVI
    • RAZVOJNI PLANOVI
    • ČLANOVI SAVETA MZ SEČANJ
    • STATUT MZ SEČANJ
  • JAVNE NABAVKE
  • ZAVIČAJNI KLUB
    • JUBILEJ 25 GODINA OD OSNIVANJA
    • AKTUELNOSTI
    • ORGANI UDRUŽENJA
    • STATUT UDRUŽENJA „ZAVIČAJNI KLUB SEČANJACA“ – SEČANJ I OSTALA DOKUMENTA
    • GALERIJA FOTOGRAFIJA
    • PRISTUPNICA
    • OSNOVNI PODACI I KONTAKT OSOBE
    • OSNIVAČI „ZAVIČAJNI KLUB SEČANJACA“ SEČANJ
    • CILJEVI I ZADACI UDRUŽENJA
  • KONTAKT
  • Toggle website search

JAVNE NABAVKE

  1. Home>
  2. JAVNE NABAVKE
Dokument za preuzmanje
PRAVILNIK O BLIŽEM UREĐIVANJU POSTUPAKA NABAVKI
ODLUKA O DAVANJU SAGLASNOSTI NA PRAVILNIK O BLIŽEM UREĐIVANJU POSTUPKA NABAVKI UNUTAR NARUČIOCA MESNE ZAJEDNICE SEČANJ
Ćirilica | Latinica

Kalendar

septembar 2026.
P U S Č P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
« nov    

Kontakt

Mesna Zajednica Sečanj
Partizanski put 56
23240 Sečanj

+ 381 (0) 23/3841-023

žiro račun: 840-371645-14

podračun za donacije: 840-30304845-07

Poslednje objave

  • VAŽNO OBAVEŠTENJE
    VAŽNO OBAVEŠTENJE
    24. novembar 2025./
    0 Comments
  • Monografija „Sečanj juče, danas, sutra“ predstavljena pred brojnom publikom
    Monografija „Sečanj juče, danas, sutra“ predstavljena pred brojnom publikom
    18. novembar 2025./
    0 Comments
  • Promocija monografije „SEČANJ juče, danas, sutra“
    Promocija monografije „SEČANJ juče, danas, sutra“
    1. novembar 2025./
    0 Comments
Kontakt
Mesna Zajednica Sečanj
Partizanski put 56
23240 Sečanj

mzsecanj@gmail.com
+ 381 (0) 23/3841-023

žiro račun: 840-371645-14

podračun za donacije: 840-30304845-07
Ukratko
Na ovom sajtu imaćete priliku da upoznate naše malo banatsko mesto Sečanj.
Pokušaćemo da Vam kroz reči i slike prikažemo sve čari i lepote koje ovo mesto poseduje.
Videćete velike potencijale za razvoj poljoprivredne proizvodnje, seoskog turizma i nebrojeno mogućnosti za ulaganje u Sečanj.
Sigurni smo da ćete se pre svega na ovom sajtu opustiti i osetiti čari banatskog sela. Tako da će naš sledeći susret biti baš ovde - u Sečnju.
Sva prava zadržana 2026 - MZ Sečanj